Kontakt

Informacje kontaktowe:

 

Copycenter Serwis s.c.

ul. Warszawska 59
15-623 Białystok
tel./fax 85 732 35 04
e-mail: biuro@copycenter.com.pl

Klientów zainteresowanych zakupem kserokopiarki lub drukarki Białystok, a także usługami serwisowymi, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty, jak i zakresu usług. Można posłużyć się również formularzem kontaktowym umieszczonym na dole strony. Staramy się odpowiadać tak szybko, jak to tylko możliwe. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Nad kontaktem z Klientami czuwają doświadczeni, posiadający specjalistyczną wiedzę pracownicy. Są w stanie podpowiedzieć, czy naprawa drukarek Białystok jest możliwa, czy lepiej zdecydować się na zakup nowego urządzenia wielofunkcyjnego.

 

Kontakt Punkt Ksero:

 

tel: 85 732 35 04

e-mail:kserowarszawska59@wp.pl

Jerzy Ciulkin

Jerzy Ciulkin

Współwłaściel firmy, usługi, duże formaty

Szkolenie „Sztuka dowodzenia” wraz z gen. Polko, Puchar Świata w skokach narciarskich WISŁA 2015[/br]

mgr inż Rafał Bujno

mgr inż Rafał Bujno

Kierownik Serwisu

wyprawa „Konica Minolta Adventures Team” Sahara 2014

Elżbieta Jeżewska

Elżbieta Jeżewska

Kierownik Sprzedaży

najbardziej doświadczona handlowiec w branży kserograficznej w mieście

Tomasz Kosacki

Tomasz Kosacki

inz. serwisu

Daniel Walencewicz

Daniel Walencewicz

inz. serwisu

Formularz kontaktowy

COPYCENTER – sprzedaż, naprawa i serwis Konica Minolta

Oferujemy sprzedaż oraz naprawę urządzeń biurowych. W ofercie dostępne są także materiały eksploatacyjne. Lokalizacja naszej firmy jest doskonała, dlatego bez problemów mogą Państwo dostarczyć zepsuty lub wymagający konserwacji sprzęt. Na miejscu istnieje możliwość zakupu kserokopiarek, drukarek, a także materiałów eksploatacyjnych. Nasi doświadczeni pracownicy doradzą, z jakich urządzeń będą Państwo najbardziej zadowoleni, w odniesieniu do prowadzonej działalności czy potrzeb prywatnych. Oferujemy drukarki i
kserokopiarki Białystok od wiodącego producenta, jakim jest marka Konica Minolta. Na spotkanie z doradcą klienta mogą Państwo umówić się korzystając z formularza kontaktowego, dzwoniąc lub pisząc e-mail. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku pytań.
Back to top