O firmie

O NAS

Działamy z sukcesem na rynku w branży kserograficznej w Białymstoku od ponad 10 lat. Jesteśmy grupą ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie wyniesione z pracy w serwisach drukarek i kserokopiarek lub prowadząc działalność usługową w Białymstoku. Specjalizujemy się w naprawie drukarek oraz serwisie drukarek, w tym serwisie Konica Minolta i serwisie kserokopiarek w Białymstoku.

Nasza Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia z zakresu automatyki biurowej: kserokopiarki Białystok, drukarki Białystok, urządzenia wielofunkcyjne, faxy, urządzenia wielkoformatowe A0+, skanery, urządzenia do oprawy i niszczenia dokumentów, oraz całą gamę innych niezbędnych urządzeń biurowych.

Serwis i Naprawa

Nasz zespół jest w stanie szybko, w pełni i efektywnie zaspokoić potrzeby naszych klientów w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych w Białymstoku. Oferujemy serwis drukarek, serwis Konica Minolta, oraz serwis kserokopiarek w Białymstoku. Zapewniamy również ciągłą sprzedaż urządzeń, części i materiałów eksploatacyjnych.

Dlaczego My?

Cechą charakterystyczną naszej firmy jest niska cena za najwyższą jakość usług w Białymstoku. Osiągnęliśmy to dzięki nowoczesnemu podejściu do organizacji przedsiębiorstwa, co wpłynęło na efektywność i wydajność prowadzonej działalności.

Współpraca i Partnerzy

Współpracujemy z największymi dostawcami sprzętu biurowego w Białymstoku. U podstaw naszej działalności znajdują się najwyższej jakości produkty takich marek jak: Konica-Minolta, Utax(Kyocera), Toshiba, Canon, HP.

Zapraszamy do Współpracy

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w nadziei na długą i owocną współpracę w zakresie drukarek i kserokopiarek w Białymstoku.

Back to top