Sprzedaż

Sprzedaż

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń drukujących oraz kopiujących renomowanej firmy Konica. Prowadzimy również autoryzowany serwis Konica Minolta, dlatego zakupione sprzęty znajdują się pod profesjonalną opieką naszych pracowników. Można liczyć na przegląd, konserwację oraz naprawę urządzeń wielofunkcyjnych.

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości drukarki Białystok dostępne w atrakcyjnych cenach, wyróżniające się znakomitymi parametrami technicznymi. Obsługują różne formaty papieru m.in. od A6 do SRA3. Jest możliwość pełnej personalizacji ustawień. Sprzedaż obejmuje urządzenia kolorowe oraz monochromatyczne.

Kupione u nas drukarki Białystok wyróżniają się efektywnym działaniem na co dzień. Bogata oferta urządzeń powoduje, że każdy Klient jest w stanie dopasować model do indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, na jaki sprzęt ostatecznie Państwo się zdecydują, gwarantujemy dostęp do drukarki Białystok działającej niezawodnie, bezawaryjnie i skutecznie. Długoletnia trwałość oraz wydajność to atuty wyróżniające sprzęty dostępne w naszej ofercie.

Na bieżąco śledzimy rynek akcesoriów biurowych. Chcemy dostarczać kserokopiarki Białystok, które są w stanie pomóc w codziennej pracy sekretarek oraz pozostałych pracowników. Obrót dokumentów w wielu firmach jest bardzo duży, a do ich przygotowania potrzebne są nie tylko komputery, ale również drukarki. W naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenia wyposażone w innowacyjne technologie, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze. Ponadto oferujemy również materiały eksploatacyjne niezbędne do ich prawidłowego działania, czyli tusze i tonery. Zapewniamy tanie drukowanie.

Nasz zespół posiada bogatą wiedzę i doświadczenie, jeżeli chodzi o sprzedaż oraz serwis drukarek Białystok. Decydując się na zakup, mogą Państwo liczyć na profesjonalną poradę i doradztwo, w celu wybrania najlepszego rozwiązania. Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne dostępne w naszej ofercie są jednymi z wiodących na rynku.

Zapraszamy do kontaktu, w celu zapoznania się z całą ofertą i poznania bliżej wszystkich możliwości drukarek i kserokopiarek marki Konica Minolta. Gwarantujemy nie tylko profesjonalne doradztwo, ale także najlepsze usługi serwisowe.

Back to top