O firmie

O NAS

Działamy z sukcesem na rynku w branży kserograficznej od ponad 10 lat. Jesteśmy grupą ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie wyniesione z pracy w serwisach, lub prowadząc działalność usługową, łącząc najlepsze pomysły i rozwiązania w prowadzeniu firmy związanej ze sprzedażą i kompleksową obsługą sprzętu biurowego. Posiadamy niezbędny kapitał wiedzy i doświadczenia dzięki czemu zyskaliśmy grono zadowolonych klientów.

Cechą charakterystyczną naszej firmy jest niska cena za najwyższą jakość usług. Osiągnęliśmy to dzięki nowoczesnemu podejściu do organizacji przedsiębiorstwa, co wpłynęło na efektywność i wydajność prowadzonej działalności.
Współpracujemy z największymi dostawcami sprzętu biurowego. U podstaw naszej działalności znajdują się najwyższej jakości produkty takich marek jak: Konica-Minolta, Utax(Kyocera), Toshiba, Canon, HP.
W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia z zakresu automatyki biurowej: kserokopiarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, faxy, urządznia wielkoformatowe A0+, skanery, urządzenia do oprawy i niszczenia dokumentów, oraz całą gamę innych niezbędnych urządzeń biurowych.

Nasz zespół jest w stanie szybko, w pełni i efektywnie zaspokoić potrzeby naszych klientów w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz zapewnić ciągłą sprzedaż urządzeń, części i materiałów eksploatacyjnych.

Oferujemy najkrótszy czas reakcji serwisu oraz wysoki poziom wiedzy technicznej. Nasi serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisie urządzeń biurowych Konica Minolta, Toshiba, Utax (Kyocera), Ricoh, Sharp, Canon, zarówno czarno-białych jak i kolorowych poparte licznymi certyfikatami.

Naszym Partnerom Biznesowym zapewniamy nowoczesne i oszczędne rozwiązania obiegu dokumentów, utrzymanie sprawności urządzeń, szybką dostawę oryginalnych materiałów eksploatacyjnych i indywidualne podeście do każdego klienta.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w nadziei na długą i owocną współpracę.

Back to top